Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

28 lutego premiera "Kajka i Kokosza" w Netflixie. Na początek pięć odcinków

Serial składa się z 26 odcinków, każdy z nich trwa 13 minut (screen: YouTube/Netflix Polska)

28 lutego w Netflixie zadebiutuje pierwsza polska oryginalna animacja serialu "Kajko i Kokosz", oparta na kultowym komiksie Janusza Christy.

Serial składa się z 26 odcinków, każdy z nich trwa 13 minut. Pierwsza część, której premiera zaplanowana jest na 28 lutego, będzie liczyła pięć odcinków. Jak informuje "Press" biuro prasowe Netflixa, kolejne dwie części ukażą się w drugiej połowie 2021 roku oraz w 2022 roku.

Głównymi bohaterami serii są słowiańscy wojowie - Kajko i Kokosz. Animację reżyserują Michał Śledziu Śledziński, Tomasz Leśniak, Marcin Wasilewski (GS Animation), Łukasz Kacprowicz (GS Animation), Robert Jaszczurowski (GS Animation), Marta Stróżycka i Aliaksandr Sasha Kanavalau. Autorami scenariusza są Maciej Kur, Rafał Skarżycki, a za projekty postaci odpowiada Sławomir Kiełbus. Producentem jest EGoFilm.

(KOZ, 28.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.