Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Styczeń 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Walk PR obsługuje marki Lamborghini i Bentley w Polsce

Walk PR zajmuje się komunikacją marek Lamborghini i Bentley (fot. materiały prasowe)

Porsche Inter Auto Polska, polski przedstawiciel i właściciel salonów marek Lamborghini i Bentley, rozpoczęło stałą współpracę z Walk PR w zakresie kompleksowej obsługi public relations.

Agencja jest odpowiedzialna m.in. za komunikację zewnętrzną obu marek, media relations oraz doradztwo strategiczne. Odpowiada też za współpracę z liderami opinii.

Lamborghini to włoska marka samochodów wyścigowych, specjalizuje się w produkcji aut dwuosobowych (Huracan, Aventador) oraz sportowego SUV-a (Urus). W Polsce działa jeden salon – Lamborghini Warszawa. Bentley specjalizuje się w modelach luksusowych (Flying Spur), sportowych (Continental GT) oraz SUV-ach (Bentayga). Ma salony w Warszawie i Katowicach. Porsche Inter Auto to jedyny przedstawiciel i właściciel salonów obu marek w Polsce.

(AMS, 26.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.