Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grupa RMF pracuje nad uruchomieniem RMF News

RMF News ma wystartować jeszcze w pierwszym kwartale (fot. Pixabay.com)

Grupa RMF pracuje nad stacją RMF News, która znajdzie się w ofercie platformy RMF On - dowiedział się "Press".

W RMF News pojawią się serwisy informacyjne, komentarze i omówienia aktualnych wydarzeń. Jak ustalił "Press", nowa stacja ma wystartować jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Tadeusz Sołtys, dyrektor programowy RMF FM i wiceprezes Grupy RMF, nie komentuje tych informacji.

W zeszłym roku Grupa RMF umożliwiła personalizowanie stacji internetowych na platformie RMF On. Internauci mogą dodać do niej ogólnopolskie "Fakty" RMF FM, serwis lokalny RMF Maxxx z wybranego miasta lub zasubskrybowane podcasty.

W 2020 roku łączny udział Grupy RMF w czasie słuchania wyniósł 35,5 proc. wobec 33,8 proc. w 2019 roku (badanie Radio Track, realizowane przez Kantar). Stronę Rmfon.pl w grudniu 2020 roku odwiedziło 1,3 mln internautów (badanie Mediapanel).

(KOZ, 26.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.