Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jacek Kurski podsumuje 5 lat w TVP, ale odpowie tylko wybranym dziennikarzom

Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się briefing (fot. Piotr Molecki/East News)

Telewizja Polska szykuje briefing Jacka Kurskiego podsumowujący pięć lat jego prezesury. Spółka już zapowiedziała, że prezes odpowie na wybrane pytania.

TVP nie poinformowała jeszcze, kiedy briefing zostanie zorganizowany i w jakiej formie się odbędzie. Z biura prasowego spółki dziennikarze otrzymali informację, że do poniedziałku mogą zadawać e-mailem pytania Jackowi Kurskiemu.

"Na wybrane pytania Pan Prezes odpowie podczas briefingu. Dodatkowo odpowiedzi te zostaną wysłane po briefingu na adresy mailowe dziennikarzy, którzy zadadzą pytania" - przekazała telewizja dziennikarzom.

W podobnej formule odbyło się grudniowe wystąpienie prezesa Narodowego Banku Polskiego Adama Glapińskiego. NBP zapowiedział, że szef banku centralnego "udzieli odpowiedzi na wybrane pytania w formie nagrania wideo" (pojawiło się w serwisie YouTube).

Jacek Kurski stanowisko prezesa TVP objął 8 stycznia 2016 roku. Było to możliwe, dzięki przygotowanej przez Prawo i Sprawiedliwość nowelizacji ustawy medialnej skracającej kadencje władz mediów publicznych.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 15.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.