Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Arskom Sport Brokers prowadzi komunikację RazemDlaSportu.com

RazemDlaSportu.com jest platformą crowdfundingową (fot. materiały prasowe)

Agencja marketingu sportowego Arskom Sport Brokers obsługuje kompleksowo w zakresie komunikacji RazemDlaSportu.com, nowo utworzoną platformę crowdfundingową. 

Arskom Sport Brokers odpowiada za obsługę komunikacyjną projektu, w tym za relacje z mediami, influencer marketing, doradztwo strategiczne, content marketing. RazemDlaSportu.com będzie promował w mediach społecznościowych Michał Pol, dziennikarz sportowy i partner Arskom Sport Brokers.

RazemDlaSportu.com jest platformą crowdfundingową służącą wspieraniu sportowców zarówno finansowo, jak i merytorycznie w zakresie działań marketingowych. Korzystający z niej sportowcy mogą bowiem nie tylko prowadzić za jej pośrednictwem zbiórki pieniędzy, ale też korzystać z doradztwa z zakresu marketingu i mediów społecznościowych. „Sprawimy, że zawodnicy nie będą uzależnieni od stypendiów sportowych czy wsparcia dużych sponsorów. Nauczymy ich zmiany myślenia o sponsoringu, sprawimy, że staną się panami własnego losu” – informuje Wiktor Roszkowski, współzałożyciel Razem Dla Sportu, specjalizujący się w rozwiązaniach technologicznych w dziedzinie sportu. Wraz z nim platformę założyli były dziennikarz Jarosław Czerniak i jego syn Mateusz Czerniak (odpowiada m.in. za oprawę graficzną).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 05.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.