Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 31, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Tok FM wprowadza magazyn podsumowujący wydarzenia dnia

"Tok 360" poprowadzą Adam Ozga i Wojciech Muzal (fot. Pixabay.com)

Radio Tok FM od 4 stycznia emitować będzie nowe pasmo informacyjno-publicystyczne "Tok 360". Nowe audycje poprowadzą Marta Perchuć-Burzyńska i Maciej Zakrocki.

"Tok 360" ma być magazynem podsumowującym wydarzenia dnia - zarówno w materiałach reporterskich, jak i rozmowach publicystycznych. Pasmo poprowadzi Adam Ozga, który dotychczas wydawał poranne serwisy informacyjne stacji, oraz Wojciech Muzal, który przeszedł do Tok FM z Radia Łódź, gdzie prowadził poranną audycję ”Na dzień dobry” i magazyn reporterów ”Słuchasz i wiesz”. "Tok 360" nadawane będzie w dni powszednie między 18 a 20. W ramach pasma emitowane będą m.in. "Kwadrans filozofa" (we wtorki po 19.20) i "Codzienny magazyn motoryzacyjny" (po 19.40).

Od poniedziałku do piątku po 23 w ramówce pojawi się program "Maciej Zakrocki przedstawia...". Autor będzie podejmował w nim tematykę europejską i historyczną, a także sprawy bieżące.

Po ponadrocznej przerwie na antenę Tok FM wraca Karolina Głowacka, która poprowadzi sobotnie i niedzielne wydania "Poranka radia Tok FM".

Nowością w ramówce Tok FM będzie "Godzina kultury", prowadzona przez Martę Perchuć-Burzyńską w soboty po 19. Program będzie częścią pasma kulturalnego emitowanego co sobota od 17 do 21, na które złożą się: "Poczytalni", "Szkoda czasu na złe seriale", "Godzina kultury" oraz "Między słowami".

Z kolei w niedziele po 19 na antenie w nowej formule pojawi się audycja "Biuletyn rewolucyjny”, której autorkami są Anna Piekutowska i Małgorzata Wołczyńska.

Godziny nadawania zmienią niektóre audycje, np. "Kultury osobistej" będzie można słuchać po 11.40 (obecnie po 19).

(KOZ, 31.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.