Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmarł 33-letni bohater serialu Discovery "Najniebezpieczniejszy zawód świata"

Nick McGlashan był od siedmiu sezonów jedną z głównych postaci "Najniebezpieczniejszego zawodu świata" (fot. @bri.dwyer, Facebook.com/NickMcGlashan)

W wieku 33 lat zmarł Nick McGlashan, od 2013 roku występujący w serialu Discovery Channel "Najniebezpieczniejszy zawód świata". 

"Deadliest Catch" to nadawany od 2005 serial śledzący historie i niebezpieczne wydarzenia towarzyszące poławiaczom krabów na Morzu Beringa. Nick McGlashan był od siedmiu sezonów jedną z głównych jego postaci. Pojawił się w dziewiątym sezonie w 2013 roku w roli majtka pokładowego, a siedem lat później został kapitanem własnego statku. Przyczyny jego śmierci nie są znane. W maju udzielił wywiadu magazynowi "Choosen", w którym wyznał, że nadużywał alkoholu, heroiny i metamfetaminy, trzykrotnie przedawkował, zanim rozpoczął leczenie we wrześniu 2016 roku.

Pod koniec lipca na atak serca zmarł Mahlon Reyes, który występował w programie od 2012 roku.

(MAC, 30.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.