Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gala Oscary 2021 ma się odbyć z udziałem publiczności

Wręczenie nagród odbywa się w Dolby Theatre w Los Angeles (screen: YouTube/Oscars)

Amerykańska Akademia Filmowa zdecydowała, że 93. ceremonia wręczenia Oscarów nie odbędzie się w formie wirtualnej. Mimo pandemii gala zostanie przeprowadzona w Dolby Theatre w Los Angeles z udziałem publiczności.

Ceremonia z końca lutego została przesunięta na 25 kwietnia. Organizatorzy liczą, że dzięki temu najważniejsze premiery kinowe będą mogły już się odbyć.

Nie wiadomo, na ile osób zostanie przygotowana gala. Sala Dolby Theatre w Los Angeles mieści 3400 osób. 

Telewizyjną transmisję przeprowadzi stacja ABC, należąca do koncernu Disneya.

Wrześniowa ceremonia wręczenia telewizyjnych nagród Emmy odbyła się w formie wirtualnej. Do miejsca, skąd nadawana była transmisja, oprócz prowadzącego wpuszczono tylko personel techniczny, producentów i kilka osób występujących w trakcie gali. Zaplanowane na 28 lutego wręczenie Złotych Globów najprawdopodobniej także zostanie przeprowadzone wirtualnie.

(MAC, 03.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.