Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dorota Żurkowska-Bytner w zarządzie TVN Digital

Dorota Żurkowska-Bytner z Discovery związana jest od 2000 roku (fot. materiały prasowe)

Dorota Żurkowska-Bytner, członkini zarządu TVN SA, weszła do zarządu spółki zależnej TVN Digital SA.

- Zmiany we władzach spółki TVN Digital SA są związane z odejściem Maćka Maciejowskiego - wyjaśnia Katarzyna Issat, szefowa ds. komunikacji korporacyjnej TVN Grupa Discovery. Dorota Żurkowska-Bytner pełni funkcję członkini zarządu. - W nowej strukturze nie przewidujemy stanowiska prezesa i wiceprezesa - informuje Issat. 

Maciej Maciejowski z końcem października rozstał się z TVN Grupa Discovery. 

W zarządzie TVN Digital zasiada również Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Playera. Przychody spółki pochodzą ze sprzedaży dostępu do Playera i TVN 24 Go.

Dorota Żurkowska-Bytner jest dyrektorką Eurosportu w Polsce. W zarządzie TVN SA odpowiada również za krajową i międzynarodową dystrybucję połączonego portfolio kanałów i produktów, rozwój współpracy z partnerami w Polsce i za granicą oraz za zintegrowany obszar badań. Z Grupą Discovery związana jest od 2000 roku, kiedy to razem z Katarzyną Kieli zakładała pierwsze biuro nadawcy w Polsce. Przed dołączeniem do Discovery pracowała w Atmedia, UPC i The Communication Bridge.  

(KOZ, 16.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.