Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Facebook wprowadza w Polsce tryb znikających wiadomości

Aby włączyć tryb znikających wiadomości na urządzeniu mobilnym, należy wejść w wybraną rozmowę i przesunąć palcem w górę (fot. materiały prasowe)

Facebook wprowadza do Polski tryb znikających wiadomości. Nowa funkcja sprawi, że treści będą automatycznie usuwane z Messengera, po tym jak odbiorca je przeczyta i wyjdzie z czatu.

Nową funkcję można uruchomić wyłącznie z osobami z listy kontaktów. W ramach trybu znikających wiadomości Messenger oferuje dodatkową funkcję. Polega ona na tym, że jeśli podczas korzystania z nowego trybu jeden z użytkowników zrobi zrzut ekranu rozmowy, to drugi zostanie o tym poinformowany.

Aby włączyć tryb znikających wiadomości na urządzeniu mobilnym, należy wejść w wybraną rozmowę i przesunąć palcem w górę. Ponowne wykonanie tego ruchu pozwoli na przywrócenie standardowego trybu konwersacji.

Tryb znikających wiadomości wkrótce ma być także udostępniony w aplikacji Instagrama. 

(BAE, 16.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.