Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN przenosi na przyszły rok premierę reality show "Tacy sami"

Emisja produkcji przeniesiona została na przyszły rok (fot. Wojciech Artyniew/Press)

TVN przekłada na wiosnę emisję reality show "Tacy sami", który miał pokazać jesienią.

- Zdecydowaliśmy o przeniesieniu tego programu na przyszły rok. Znajdzie się w wiosennej ramówce - informuje Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Produkcja miała być nadawana w poniedziałki o 22.30 (od 5 października), ale stacja zdecydowała się pokazywać w tym paśmie program Doroty Szelągowskiej "Totalne remonty Szelągowskiej". "Tacy sami" mieli trafić do innego pasma, ale ostatecznie pozycja nie znalazła się w październikowej ramówce. Jeszcze we wrześniu Bogdan Czaja tłumaczył: "to bardziej skomplikowane przedsięwzięcie, niż nam się początkowo wydawało".

W programie "Tacy sami" co tydzień widzowie zobaczą spotkanie dwóch rodzin z różnych światów, członkowie lepiej sytuowanej pomogą drugiej stanąć na nogi.

(KOZ, 06.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.