Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

WP z nowościami wideo

Jedną z nowości jest program "Zawodowcy", który prowadzi Kuba Jankowski (fot. Kala Kiełbasińska/Wirtualna Polska)

Wirtualna Polska przygotowała na jesień pięć nowych formatów wideo.

W programie "Zawodowcy" Kuba Jankowski opowiada o różnych zawodach, m.in. fotografa ślubnego, kelnerki, kierowcy samochodu ciężarowego i kuriera.

"Kto pyta" to talk-show, w którym przedstawiciele świata kultury, mediów, sportu, show-biznesu i polityki muszą odgadnąć, kto jest autorem pytań na temat ich życia, a później skonfrontować się z tą osobą. Program prowadzi Paulina Gumowska.

W formacie "Na własnej skórze" dziennikarze WP weryfikują prawdziwość popularnych mitów, poddają się różnego rodzaju próbom, konfrontują własne lęki i opowiadają o swoich wrażeniach widzom.

W programie "Odkrywamy karty" Magdalena Drozdek rozmawia z osobami ze świata kultury. Jednak zamiast przygotowanych pytań goście odkrywają karty z hasłami, takimi jak "najtrudniejsza scena", "przygoda życia", "polityka", "miłość".

Z kolei w "Pomyśle na dom" Kuba Jankowski i Jacek Gratkiewicz sprawdzają, czy pomysł ucieczki poza miasto jest aktualny podczas pandemii, a także przedstawiają najnowsze trendy w budownictwie i technologiczne nowinki z nim związane.

"Na własnej skórze", "Zawodowcy" i "Pomysł na dom" pojawiają się na stronie głównej WP w weekendy. Program "Odkrywamy karty" udostępniany jest w czwartki, natomiast premierowy odcinek "Kto pyta" obejrzeć będzie można w następny piątek, 13 listopada.

Wirtualna Polska kontynuuje również takie programy jak "Tłit", "Money. To się liczy" i "Newsroom". W sumie jesienią WP realizuje dziewięć cyklicznych programów wideo.

(KOZ, 06.11.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.