Dział: INTERNET

Dodano: Październik 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix przekłada premierę polskiego serialu "Sexify"

W rolach głównych wystąpią Maria Sobocińska, Aleksandra Skraba i Sandra Drzymalska (fot. materiały prasowe)

Netflix przesuwa premierę polskiego serialu "Sexify" na przyszły rok – dowiedział się nieoficjalnie "Presserwis". Powodem opóźnień produkcji,  zapowiadanej na ten rok, ma być pandemia COVID-19.

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł "Presserwis", wynika, że Netflix planuje premierę na pierwszą połowę 2021 roku. Dokładną datę platforma może ogłosić jeszcze w tym roku. 

Serial "Sexify" to komediodramat, który opowie historię trzech dziewczyn, które postanowiły stworzyć autorski start-up w ramach studenckiego projektu konkursowego. Ich projekt Sexify ma być rewolucją w życiu erotycznym. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska. W rolach głównych wystąpią Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska. Producentem serialu jest Akson Studio. 

"Sexify" to kolejny polski serial Netflix Original po "1983", który miał premierę w 2018 roku i "W głębi lasu", który zadebiutował w tym roku. Trwają także zdjęcia do drugiego sezonu polskiego serialu kryminalnego "Rojst" w reżyserii Jana Holoubka, którego premierę Netflix zaplanował na przyszły rok.

Jak wynika z danych Gemius/PBI, we wrześniu serwis Netflix.com odwiedziło 4,95 mln użytkowników (wzrost o 70,09 proc. w porównaniu z wrześniem 2019 roku). 

(BAE, 28.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.