Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Październik 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Mastalerek społecznym doradcą prezydenta Dudy

Mastalerek był współtwórcą zwycięskiej kampanii wyborczej PiS w wyborach parlamentarnych w 2015 roku (fot. materiały prasowe)

Marcin Mastalerek, wiceprezes piłkarskiej Ekstraklasy, były rzecznik PiS, został doradcą społecznym prezydenta Andrzeja Dudy. 

Kancelaria Prezydenta poinformowała na swojej stronie internetowej, że Mastalerek został powołany na doradcę we wrześniu. "Współtwórca zwycięskich kampanii wyborczych: Andrzeja Dudy oraz Prawa i Sprawiedliwości w 2015 roku" - pisze o nowym doradcy kancelaria.

Mastalerek był też zaangażowany w tegoroczną kampanię wyborczą Dudy. Prezydent dziękował mu za to w dniu wyborów w przemowie po ogłoszeniu wyników exit poll. 

W latach 2011-2015 Mastalerek był posłem Prawa i Sprawiedliwości. Między 2014 a 2015 rokiem pełnił funkcję rzecznika tego ugrupowania. 

W latach 2016-2017 był dyrektorem wykonawczym ds. komunikacji korporacyjnej w PKN Orlen. Od 2018 roku jest wiceprezesem Ekstraklasy SA, gdzie odpowiada m.in. za komunikację społeczno-wizerunkową oraz współpracę z rządem, samorządami i klubami w sprawie budowy infrastruktury na potrzeby młodzieżowej piłki nożnej. 

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

MTK

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.