Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"PB”: Były rzecznik PiS wiceprezesem Ekstraklasy

Marcin Mastalerek będzie odpowiadał w Ekstraklasie za wizerunek, komunikację, marketing i sponsoring (screen: Youtube.com/Fakty RMF FM)

Były poseł i rzecznik PiS Marcin Mastalerek został wiceprezesem piłkarskiej Ekstraklasy - informuje „Puls Biznesu”.

Jak podaje gazeta, Mastalerek jako wiceprezes Ekstraklasy - organizacji zrzeszającej kluby piłkarskie najwyższego szczebla rozgrywek - będzie odpowiadał za wizerunek, komunikację, marketing i sponsoring.

"Jego głównym zadaniem ma być poprawa wizerunku Ekstraklasy, w tym przełamanie negatywnych skojarzeń i stereotypów, co ma się przełożyć na przyciągnięcie kibiców i sponsorów" - wskazuje "PB".

(PAP, PAZ, 13.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamil Dąbrowa rzecznikiem prasowym warszawskiego ratusza

Do końca grudnia Dąbrowa pełni funkcję redaktora naczelnego Meloradia (fot. Eurozet)

Dziennikarz, były dyrektor Programu I Polskiego Radia, a ostatnio redaktor naczelny Meloradia Kamil Dąbrowa wygrał konkurs na zastępcę dyrektora Biura Marketingu Miasta st. Warszawy. Będzie pełnił obowiązki rzecznika prasowego ratusza.

Poprzednim rzecznikiem był Bartosz Milczarczyk. Pełnił tę funkcję ponad siedem lat. Odszedł ze stanowiska 14 grudnia. Miasto rozpisało konkurs na jego następcę. Komunikat o wynikach naboru pojawił się na stronie urzędu miasta. Czytamy w nim, że Dąbrowa "spełnił w najwyższym stopniu wymagania stawiane podczas rekrutacji". 

Jak poinformował nas sam Dąbrowa, obowiązki obejmie od stycznia 2019 roku. Jako rzecznik będzie zajmował się m.in. kształtowaniem wizerunku urzędu miasta i nadzorowaniem prac jego wydziału prasowego.

Kamil Dąbrowa w grudniu 2016 roku zaczął pełnić funkcję redaktora naczelnego Radia Zet Gold, które zostało zastąpione przez Meloradio (Eurozet). Ze stanowiska odejdzie z końcem grudnia. Wcześniej był dyrektorem Programu I Polskiego Radia. Został odwołany w styczniu 2016 roku. Powodem był protest antenowy przeciwko nowelizacji ustawy medialnej: decyzją Dąbrowy Program I co godzinę nadawał hymny Polski i Unii Europejskiej. W przeszłości Dąbrowa był też m.in. dyrektorem muzycznym Tok FM, zastępcą dyrektora programowego Roxy FM i dyrektorem programowym Radiostacji.

W ostatnich wyborach samorządowych prezydentem Warszawy został Rafał Trzaskowski (PO). Zastąpił na tym stanowisku Hannę Gronkiewicz-Waltz.

(KW, 26.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.