Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 08, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nextbike sam sprzedaje reklamy na rowerach

Nośniki reklamowe na pojazdach Nextbike są dostępne w 17 miastach (fot. materiały prasowe)

Nextbike Polska, operator rowerów miejskich, po zakończeniu współpracy z firmą reklamy zewnętrznej Synergic sam będzie sprzedawał powierzchnię reklamową na jednośladach.

Nextbike poinformował, że "od teraz kampanię można zamówić bezpośrednio u operatora systemów rowerowych". Jednocześnie zachwala, że umieszczone na rowerach miejskich skrzydełka reklamowe są skutecznym rozwiązaniem promocyjnym. 

30 września Nextbike Polska wydał oświadczenie o braku chęci kontynuowania umowy dzierżawy nośników reklamowych z firmą Synergic. Dwa tygodnie wcześniej w aneksie do umowy z Synergic pozbawił tę firmę wyłączności na sprzedaż reklam na swoich rowerach.

Nośniki reklamowe na jednośladach Nextbike są dostępne w 17 miastach (m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Białymstoku, Chorzowie). W br. liczba tych nośników wyniosła 14,8 tys.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 08.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.