Dział: INTERNET

Dodano: Październik 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet rozwija podcasty premium, wśród autorów Sekielski, Kuźniar i Lewandowska

Nowe podcasty będą dostępne dla subskrybentów serwisów RAS Polska (fot. materiały prasowe)

W jesiennej ramówce Onet (Ringier Axel Springer Polska) stawia na produkcje podcastowe premium. Wśród nich będą podcasty Anny Lewandowskiej, Jarosława Kuźniara i Tomasza Sekielskiego. "Onet rano" wprowadza weekendowe odcinki, które będą prowadzone przez gości specjalnych. Pierwszym ma być Wojciech Mann. 

Do "Onet rano" w roli prowadzącego dołącza dziennikarz portalu Janusz Schwertner. Nowością będą weekendowe odcinki z gośćmi specjalnymi, którzy przejmą stery programu.  

Ważną pozycję w jesiennej ofercie programowej Ringier Axel Springer Polska zajmują produkcje podcastowe premium. Wśród nich seria podcastów Anny Lewandowskiej i Odety Moro. Podcast będzie zrealizowany pod marką Forbes. Nowością będzie również audycja „Forbes Women”, którą poprowadzi Aleksandra Karasińska, dyrektor programowa treści płatnych. Do Onetu wraca również Jarosław Kuźniar z podcastem „Męski punkt widzenia”. 

Nowością będzie również podcast „Sztuka uwodzenia ludzi” Anety Wrony, trenerki i specjalistki od wizerunku, oraz „Technicznie rzecz biorąc” Macieja Kaweckiego, prezesa Instytutu Lema, dziekana Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. W ofercie audio pojawi się także podcast Tomasza Sekielskiego.

Nowe podcasty będą dostępne dla subskrybentów serwisów RAS Polska. 

W jesiennej ramówce znajdą się także sprawdzone formaty, jak „Onet w domu" Małgorzaty Ohme, „Pasja w podróży” Odety Moro, „Rodzaj męski” z Piotrem Kędzierskim, Tomaszem Karolakiem i Zbigniewem Zamachowskim, „Siła kobiet” Katarzyny Janowskiej oraz „Misja futbol” z Mateuszem Borkiem oraz Tomaszem Smokowskim. 

Programy będą dostępne w serwisach grupy RASP i na stronie głównej Onet.pl, w mediach społecznościowych, a nowe odcinki w sekcji „Programy Onetu” w serwisie Vod.pl.

Jak wynika z danych Gemius/PBI, w sierpniu strona główna Onet.pl miała 522,87 mln odsłon (wzrost o 18,59 proc.) i odwiedziło ją 13,11 mln użytkowników (wzrost o 19,78 proc.). 

(BAE, 02.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.