Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 11, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Festiwal Mastercard Off Camera w tym roku w sieci

Festiwal Kina Niezależnego Mastercard Off Camera to jedna z największych tego typu imprez w Europie Środkowej (fot. materiały prasowe)

Dzisiaj start 13. edycji Mastercard Off Camera. Ze względu na pandemię festiwal kina niezależnego przeniósł się do internetu. Transmisja z wydarzeń i pokazy filmów będą dostępne na Player.pl. 

W Playerze powstała specjalna strefa poświęcona Festiwalowi Mastercard Off Camera. Od 11 do 25 września będzie tam można obejrzeć wszystkie filmy konkursowe, seriale w ramach SerialConu oraz wydarzenia towarzyszące, czyli rozmowy z twórcami, spotkania z gwiazdami i koncerty. 

Organizatorzy zdecydowali, że ze względu na szczególne okoliczności projekcja filmów odbędzie się również w ramach kina samochodowego.

Galę otwierającą 13. edycję festiwalu poprowadzi Marcin Prokop. Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard Off Camera to jedna z największych tego typu imprez w Europie Środkowej.

(BAE, 11.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.