Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W HBO Max powróci "Bajer z Bel-Air"

W latach 1990-1996 wyemitowano 150 odcinków serialu "Bajer z Bel-Air" (fot. materiały prasowe)

Obsada serialu "Bajer z Bel-Air" zbiera się po latach, by uczcić 30-lecie pierwszej emisji. Odcinek specjalny ma zostać nagrany 10 września i zadebiutuje na platformie HBO Max w okolicach Święta Dziękczynienia (26 listopada).

"Bajer z Bel-Air" ("The Fresh Prince of Bel-Air") w latach 1990-1996 nadawany był przez stację NBC (w Polsce przez Canal+, obecnie dostępny na Netflixie). Serial wypromował do pozycji gwiazdy Willa Smitha. Produkcja trwała przez sześć sezonów, miała 150 odcinków. Cały serial "Bajer z Bel-Air" w Stanach Zjednoczonych można oglądać w HBO Max. Pierwsze próby odcinka specjalnego przeprowadzono w kwietniu, ale nagranie trzeba było odłożyć z powodu pandemii.

Będący własnością WarnerMedia, działający od 27 maja serwis stał się miejscem, gdzie kultowe seriale wracają z odcinkami specjalnymi. Przed wyborami prezydenckimi ma być wyemitowany odcinek "Prezydenckiego pokera", a w bliżej nieokreślonej przyszłości zostanie zrealizowany epizod po latach z "Przyjaciół".

(MAC, 02.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.