Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Redakcje Agory przygotują wspólny program "Szkoła w czasie pandemii"

"Szkoła w czasie pandemii" będzie emitowana jednocześnie na Wyborcza.pl i Gazeta.pl oraz w Tok FM (fot. materiały prasowe)

Gazeta.pl, Radio Tok FM i Wyborcza.pl połączą siły w przeddzień nowego roku szkolnego. W radiowo-internetowym programie poświęconym edukacji w czasie pandemii dziennikarze redakcji Agory porozmawiają z ekspertami, nauczycielami i dyrektorami szkół. 

"Szkoła w czasie pandemii" ma być trzygodzinną multiformatową transmisją wideo, podczas której Łukasz Kijek (Gazeta.pl), Dominika Wielowieyska (Radio Tok FM), Dorota Roman ("Gazeta Wyborcza") oraz Mikołaj Chrzan ("Gazeta Wyborcza") wraz z publicystami, ekspertami, a także dyrektorami szkół będą rozmawiać o szkole w czasie pandemii koronawirusa. 

Rozmowy będą dostępne na Wyborcza.pl i Gazeta.pl, na antenie Tok FM oraz na ich profilach w mediach społecznościowych.

To kolejne wspólne przedsięwzięcie redakcji Agory. Po raz pierwszy połączyły swoje siły w lipcu w powyborczy poranek po wyborach prezydenckich. 

(BAE, 28.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.