Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 26, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowe audycje i nowi prowadzący w jesiennej ramówce Halo.Radia

W nowej ramówce mają się pojawić cztery nowe audycje, dwie z nich we współpracy z Towarzystwem Dziennikarskim i Forum Obywatelskiego Rozwoju (fot. materiały prasowe)

Do prowadzących audycje w internetowym Halo.Radiu dołączają Jerzy Bokłażec, Mariusz Rokos i Andrzej Krajewski. Kolejną audycję poprowadzi Jarosław Szczepański. Od września ma się zmienić program weekendowy.

Halo.Radio zapowiada nowości w jesiennej ramówce. Pierwsza ma nastąpić 31 sierpnia, kiedy wystartuje program Halo.Ateizm, który poprowadzi Jerzy Bokłażec, gitarzysta, kompozytor i dziennikarz. W trakcie audycji prowadzący porozmawia ze słuchaczami o życiu i duchowości.

Od 1 września pasmo z aktualnościami nadawane od poniedziałku do piątku od godz. 15 do 17 poprowadzi Mariusz Rokos, były gospodarz "Komputerowej Listy Przebojów" na antenie Radia Zet oraz publicystycznego pasma "WidziMiSię" w Polsat News 2.

Do redakcji Halo.Radia dołączy również Andrzej Krajewski, dziennikarz oraz były korespondent TVP i Polskiego Radia w Waszyngtonie. Poprowadzi audycję powstającą we współpracy z Towarzystwem Dziennikarskim, którego jest członkiem. Krajewski z zaproszonymi gośćmi porozmawia o mediach, dziennikarstwie i wolności słowa. Audycja ma się odbywać w czwartki od 3 września, między 17 a 19.

Kolejna nowość to sobotni program powstający we współpracy z Forum Obywatelskiego Rozwoju. Gospodarzem pasma ma być Jarosław Szczepański, dziennikarz i publicysta ekonomiczny. Będzie to jego druga audycja w Halo.Radiu. Premiera 5 września o 11. 

Od 5 września sobotnia audycja Halo.Depesza prowadzona przez Martę Woźniak zostanie przeniesiona na godzinę 9. Niedzielna audycja Marcina Celińskiego od 6 września będzie nadawana od 21, a pasmo reżysera i dokumentalisty Konrada Szołajskiego między 19 a 21.

W poniedziałek z prowadzenia audycji "Filozofia życia" zrezygnował Jan Hartman, ponieważ wbrew zasadom stacji zaprosił do swojego programu polityka – europosła Radosława Sikorskiego.

Halo.Radio rozpoczęło nadawanie 1 października 2019 roku. Rozgłośnię stworzył Kuba Wątły, poprzednio dziennikarz Superstacji. Radia można słuchać za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji mobilnej, serwisu Radio.co oraz na YouTube. 

(BAE, 26.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.