Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rzecznik policji zamknął konto na Twitterze

Już na początku marca rzecznik KGP ogłaszał, że będzie rezygnował z prowadzenia profilu na Twitterze (screen YouTube/Onet Rano)

Konto Mariusza Ciarki, rzecznika Komendanta Głównego Policji, zniknęło w niedzielę z Twittera.

Już na początku marca rzecznik KGP ogłaszał, że będzie rezygnował z prowadzenia profilu na Twitterze. "Nadchodzi już czas, aby powoli żegnać się z Twitterem. To ogromne źródło wiedzy, ale obserwując różne wpisy czy dyskusje stwierdzam, że przez całe swoje życie nie spotkałem tak wielu złośliwych ludzi, plujących na innych jadem i niepotrzebnym hejtem jak właśnie tutaj. Przykre to" - napisał Ciarka.

Press

Twitterowy profil Mariusza Ciarki już nie działa (screen Twitter.com/Mariusz Ciarka)

Biuro prasowe Komendanta Głównego Policji zaznacza, że chodzi o prywatne konto Mariusz Ciarki. "Obecnie rzecznik przebywa na urlopie. Niebawem wróci i z pewnością będzie aktywnym użytkownikiem społeczności Twitter" - napisał kom. Dawid Marciniak. 

Twitterowy profil Mariusza Ciarki miał prawie 12 tys. obserwujących.

(BAE, 18.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.