Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Współwłaściciel WP ogłasza zbiórkę na klub Stomil Olsztyn

Wpływy od kibiców mają się przełożyć na awans sportowy, inwestycje w infrastrukturę i udoskonalenie systemu szkolenia (sreen: YouTube/#NajlepszePrzedNami)

Michał Brański, wiceprezes i jeden z głównych akcjonariuszy Wirtualnej Polski, ogłosił zbiórkę na klub piłkarski Stomil Olsztyn, którego jest właścicielem. Na platformie Beefund rozpoczęła się sprzedaż akcji klubu. 

Zbiórka pod hasłem #NajlepszePrzedNami ma na celu zapewnienie dodatkowego finansowania klubowi. Wpływy od kibiców mają przełożyć się na awans sportowy, inwestycje w infrastrukturę oraz udoskonalenie systemu szkolenia. Na stronie zbiórki klub informuje, że ma także w planach rozwijanie obszarów związanych z ekspozycją reklamową, pozyskiwanie nowych sponsorów i wpływów z transferów.

"Marzy mi się, że po zbiórce kilkaset lub nawet kilka tysięcy osób będzie mogło o sobie powiedzieć – »jestem współwłaścicielem Stomilu Olsztyn«" – mówi Michał Brański w wywiadzie opublikowanym na stronie klubu.

Akcje klubu można kupować w pakietach. Najmniejszy pakiet ma cztery akcje, za które trzeba zapłacić 100 zł, a największy - 3 tys. akcji w cenie 75 tys. zł.

(BAE, 17.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.