Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polska wersja "The Great Giveback" od października w TVN

Polska wersja "The Great Giveback" ma liczyć osiem odcinków (fot. Wojciech Artyniew/Press)

W jesiennej ramówce TVN pojawi się polska wersja programu "The Great Giveback".

W każdym odcinku spotykać się mają dwie rodziny. - To będzie program o tym, jak ludzie, którym trochę lepiej się wiedzie w życiu, pomagają tym, których los nie rozpieszczał - opowiada Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. - Nie chodzi o wsparcie finansowe, w każdym razie nie przede wszystkim. Chodzi raczej o relację między rodzinami, które mogą coś z siebie dać, z tymi, którzy tej pomocy potrzebują - dodaje.

- Polska wersja programu "The Great Giveback" pojawi się na antenie TVN w październiku. Nie mamy jeszcze potwierdzonego polskiego tytułu - mówi Bogdan Czaja. Produkcja będzie liczyć osiem odcinków, a producentem będzie FremantleMedia.

Nowością w jesiennej ramówce TVN będzie także program „Lego Masters”, który poprowadzi Marcin Prokop. - Program będzie emitowany w listopadzie i grudniu - informuje zastępca dyrektora programowego TVN.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 29.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.