Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 24, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Gazeta Wyborcza" stworzyła aplikację z krzyżówkami

Aplikację przygotował zespół rozwoju produktu "Gazety Wyborczej" (fot. materiały prasowe)

"Krzyżówki Gazety Wyborczej" to nowa aplikacja "Gazety Wyborczej" (Agora). Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Do dyspozycji użytkowników są krzyżówki klasyczne, tematyczne i niestandardowe. Rodzaj można wybrać samemu lub użyć opcji "Wylosuj krzyżówkę". Rozwiązywanie krzyżówki można przerwać w każdej chwili i przejść do kolejnej, automatycznie zapisując dotychczasowe odpowiedzi.

- Jolki, które ukazywały się w "Gazecie Wyborczej", miały swoją rzeszę fanów. Ta aplikacja powstała, żeby temu nadać bardziej nowatorską formułę - mówi Agata Staniszewska, rzeczniczka prasowa Agory.

Aplikację przygotował zespół rozwoju produktu "Gazety Wyborczej". Za projekt odpowiada Marta Rutkowska - UX designer "GW". "Krzyżówki Gazety Wyborczej" są dostępne w sklepach AppStore i Google Play – na urządzenia z systemem iOS i Android. 

(BAE, JSX, 24.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.