Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 22, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Komentator polityczny Michael Brooks zmarł w wieku 37 lat

Nie podano przyczyny śmierci Michaela Brooksa (screen: YouTube.com/The Michael Brooks Show)

Michael Brooks, prowadzący programy "The Michael Brooks Show" i "The Majority Report", zmarł nagle, poinformowano na Twitterze. Znany w USA komentator polityczny miał 37 lat.

"The Majority Report" to codzienny polityczny talk-show emitowany w serwisie YouTube i w serwisach podcastowych iTunes, Spotify, iHeartRadio i innych. Od 2013 roku Brooks pojawiał się w programie jako współpracownik, omawiając sprawy polityczne i kulturalne. "The Michael Brooks Show" był nadawany od 2017 roku, a Brooks jako gospodarz wraz z gośćmi online omawiał sprawy związane z polityką, historią i popkulturą. Jako analityk wydarzeń politycznych współpracował z telewizją Al Jazeera English, serwisem Huffington Post i innymi mediami. Napisał książki "Against the Web: A Cosmopolitan Answer to the New Right" i "The Buddha's Playbook" - wspólnie z Joshem Summersem.

Przyczyny śmierci dziennikarza nie podano. Rodzina Brooksa zapowiedziała utworzenie fundacji jego imienia, która będzie wspierała działalność dziennikarską.

(MAC, 22.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.