Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek i Tomasz Sekielscy z nagrodą Stowarzyszenia Krajowy Klub Reportażu

Film braci Sekielskich "Zabawa w chowanego" został dotychczas wyświetlony na YouTube ponad 7,4 mln razy (screen: YouTube.com/Sekielski)

Stowarzyszenie Krajowy Klub Reportażu przyznało Nagrodę Honorową im. Marka Rymuszki za lata 2019-2020 Markowi i Tomaszowi Sekielskim za filmy "Tylko nie mów nikomu" i "Zabawa w chowanego".

Zdaniem stowarzyszenia filmy te, "będąc dokumentami, w artystyczny sposób pokazały tak długo skrywaną przed ludźmi sprawę pedofilii w Kościele". Tą nagrodą chce ono "dobitnie zaakcentować rangę tych filmów w polskim życiu publicznym i ich znaczenie dla całego dziennikarstwa śledczego".

Nagrodę wręczono Markowi i Tomaszowi Sekielskim w piątek w księgarni Wrzenie Świata w Warszawie.

Film "Zabawa w chowanego" miał premierę na YouTube w połowie marca. Dotychczas został wyświetlony ponad 7,4 mln razy. Z kolei "Tylko nie mów nikomu", udostępniony w maju 2019 roku, zanotował dotychczas prawie 24 mln wyświetleń.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 20.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.