Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

WP po raz trzeci "Jedzie w Polskę"

W trzeciej edycji "Jedziemy w Polskę" dziennikarze będą podróżowali turystycznym kamperem, który zamieni się w mobilny newsroom (fot. materiały prasowe)

Portal Wp.pl (Wirtualna Polska Holding) przygotował na lato akcję "Jedziemy w Polskę", w ramach której dziennikarze odwiedzą małe miejscowości na wschodzie kraju. Reportaże z wyjazdu będą publikowane raz w tygodniu przez całe wakacje. 

Podróż w trzeciej edycji "Jedziemy w Polskę" będzie się odbywała turystycznym kamperem, który na potrzeby akcji zamieni się w mobilny newsroom. Dziennikarze pokażą od kuchni swoją pracę i proces powstawania materiałów w trasie. Poprzednie edycje skupiały się na materiałach z Polski zachodniej i centralnej, w tym roku reporterzy skupią się na wschodniej części kraju.

W akcji wezmą udział m.in. dziennikarze WP Wiadomości, money.pl i WP Turystyka. Odwiedzą Sokołów Podlaski, Górę Grabarkę, Kruszyniany, Terespol, Janów Podlaski i Radzyń Podlaski.

Poza dziesięcioma reportażami z wybranych miejsc powstanie również materiał z wyjazdu. Pierwszy tekst z tej serii ukaże się w sobotę 11 lipca w serwisie WP Wiadomości.

Według danych Gemius/PBI w maju stronę główną Wp.pl odwiedziło 14,25 mln użytkowników (wzrost o 25,77 proc. w stosunku do 2019) i miała 639,61 mln odsłon (wzrost o 22,85 proc.).

(BAE, 10.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.