Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Interia na wakacje proponuje cykle redakcyjne promujące Polskę

Od 15 lipca do końca wakacji serwis Pogoda w Interii będzie publikował quizy dotyczące polskich atrakcji turystycznych (fot. materiały prasowe)

Interia (Grupa Interia.pl) stworzyła dwa cykle redakcyjne, które mają pomóc zaplanować letni wypoczynek w Polsce. Jeden z nich to raport "Wakacje 2020 w Polsce", a drugi to akcja "Polska na wakacje". 

Redakcja serwisu Styl.pl w raporcie "Wakacje 2020 w Polsce" ma przybliżyć czytelnikom ofertę turystyczną Polski i pokazać, jak spędzić lato w czasie pandemii koronawirusa. Natomiast w serwisie Pogoda będą co tydzień publikowane trzy quizy dotyczące polskich atrakcji turystycznych i nieznanych regionalnych zwyczajów.

Dodatkowo redakcja serwisu Motoryzacja ma przygotować konkurs "Piękna Polska" dla tych, którzy na wakacje w kraju wybiorą się autem.

Według danych Gemius/PBI w maju stronę główną Interia.pl odwiedziło 6,12 mln użytkowników (wzrost 18,6 proc. w stosunku do 2019) i miała 284,71 mln odsłon (wzrost o 31,93 proc.).  

(BAE, 10.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.