Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mark Zuckerberg oczekuje powrotu reklamodawców na Facebook

Mark Zuckerberg twierdzi, że nie przejmuje się odpływem reklamodawców z Facebooka (fot. Wikimedia Commons/Anthony Quintano)

Szef i właściciel Facebooka Mark Zuckerberg oznajmił pracownikom, że nie należy przejmować się odpływem z platformy firm zamieszczających reklamy i spodziewa się, że niedługo sytuacja wróci do normy.

Jego zdaniem kilkuset dużych reklamodawców wróci niedługo na platformę społecznościową. Firmy takie, jak Unilever, Verizon, Coca-Cola, Starbucks, Honda oraz wiele innych zrezygnowały z zamieszczania reklam na platformie społecznościowej w geście protestu przeciwko mowie nienawiści i braku reakcji Facebooka. Zuckerberg stwierdził, że duzi reklamodawcy stanowią niewielką część dochodów Facebooka, a firma nie zmieni dotychczas obowiązujących zasad postępowania.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MAC, 03.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.