Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Komputerswiat.pl wchłania PCLab.pl

Dotychczas tworzone przez zespół PCLab.pl testy, nowości, artykuły analityczne dotyczące sprzętu komputerowego znajdą się w serwisie Komputerswiat.pl (fot. Sean Do/Unsplash.com)

Od końca czerwca treści publikowane dotychczas w serwisie PCLab.pl będą pojawiać się wyłącznie na Komputerswiat.pl. Pod marką PCLab.pl będzie działać jedynie forum dyskusyjne. Oba serwisy należą do Ringier Axel Springer Polska.

Z końcem czerwca serwis PCLab.pl nie będzie już aktualizowany. W ciągu kilku miesięcy archiwalne tekst zostaną przeniesione na Komputerswiat.pl. Internauci nadal będą mogli korzystać z forum PCLab.pl.

"Od dziś testy, nowości, artykuły analityczne dotyczące sprzętu komputerowego znajdziecie w serwisie Komputerswiat.pl (...) Automatycznie integrujemy również fanpage, największy dotychczas fanpage Komputerswiat.pl (270 tys.) stanie się jeszcze większy" - poinformowała redakcja PCLab.pl na Facebooku.

Zespół serwisu PCLab w całości trafi do Komputerswiat.pl. Arkadiusz Świostek, dotychczasowy redaktor naczelny PCLab.pl pozostanie szefem Laboratorium Testowego i będzie zastępcą redaktora naczelnego Komputerswiat.pl. Do jego obowiązków będzie należał m.in. nadzór nad testami i recenzjami.

(PAZ, 29.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.