Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 24, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aleksandra Karasińska będzie dyrektor programową treści płatnych w RASP

Aleksandra Karasińska z mediami związana jest od 20 lat (fot. materiały prasowe)

Aleksandra Karasińska z początkiem lipca obejmie nowo utworzone stanowisko dyrektor programowej treści płatnych w Ringier Axel Springer Polska.

Będzie odpowiadać za koordynację i nadzór nad rozwojem treści redakcyjnych w serwisach płatnych firmy, wdrażanie nowych produktów wydawniczych oraz rozwijanie nowych formatów wideo i audio w obszarze paid content. Karasińska będzie podlegać Tomaszowi Gawłowi, dyrektorowi zarządzającemu treści płatnych w RAS Polska.

Aleksandra Karasińska w mediach pracuje od 20 lat. Jest współtwórczynią i redaktorką prowadzącą magazynu „Forbes Women”, stworzyła i redagowała miesięcznik „Newsweek Historia”. W przeszłości była dziennikarką Radia Wolna Europa, Radia Zet, TVN 24 i wiceszefową „Wydarzeń” w Polsacie.

(JSX, 24.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.