Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 22, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Trójce pojawiła się nowa audycja o tematyce międzynarodowej

Audycję prowadzi Michał Żakowski (screen: YouTube.com/Polskie Radio)

W sobotę w Programie III Polskiego Radia zadebiutowała autorska audycja Michała Żakowskiego „Świat i ludzie”.

Godzinny program emitowany po serwisie o godz. 15 poświęcony jest tematyce międzynarodowej i składa się z dwóch części. - W pierwszej rozmawiam z dwoma komentatorami na temat wydarzeń ostatniego tygodnia, niekoniecznie tych z pierwszych stron gazet. W drugiej dyskutuję z zaproszonym gościem na jeden pogłębiony temat - wyjaśnia prowadzący i pomysłodawca audycji Michał Żakowski.

„Świat i ludzie” nadawany jest w paśmie, w którym do stycznia była audycja „Raport o stanie świata”. Z jej autorem Dariuszem Rosiakiem nie przedłużono umowy. W sobotę w trakcie pierwszej audycji „Świat i ludzie” Żakowski oraz jego goście w studiu - Agnieszka Bryc i Zbigniew Parafianowicz - pozdrowili Rosiaka, który obecnie jest gospodarzem podcastu „Raport o stanie świata” finansowanego przez słuchaczy w serwisie Patronite.pl.

Michał Żakowski to dziennikarz redakcji publicystyki Trójki. Z Polskim Radiem jest związany od 2001 roku.

(PAZ, KOZ, 22.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.