Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 22, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Misja Futbol" powraca do Onetu i Kanału Sportowego

Z powodu wygaśnięcia umowy pomiędzy Onetem a Kanałem Sportowym "Misja Futbol" w zeszły poniedziałek się nie odbyła (screen: YouTube/Kanał Sportowy)

Po tygodniowej przerwie program "Misja Futbol", tworzony przez Kanał Sportowy i nadawany także na Onecie, wraca do internetu. Nowa umowa będzie obowiązywała do czerwca 2021 roku.

Prowadzącymi bez zmian są Mateusz Borek i Tomasz Smokowski. Program "Misja Futbol" jest nadawany na żywo w poniedziałki o godz. 10.30 w portalu Onet.pl oraz na Kanale Sportowym na YouTubie.

W miniony poniedziałek "Misja Futbol" nie odbyła się. Powodem było wygaśnięcie obowiązującej umowy pomiędzy Onetem a Kanałem Sportowym. W związku z tym, że "Misja Futbol" to format, którego właścicielem jest Onet, samodzielna realizacja programu przez Kanał Sportowy pod tą nazwą jest niemożliwa.

Jak wynika z danych Gemius/PBI, w maju strona główna Onet.pl zanotowała 562,48 mln odsłon (wzrost o 24,59 proc.). Odwiedziło ją 12,93 mln użytkowników (wzrost o 14,52 proc.). 

Kanał Sportowy ma obecnie 256 tys. subskrypcji, a ostatni program "Misja Futbol" – transmitowany 8 czerwca – miał prawie 230 tys. wyświetleń.

(BAE, 22.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.