Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Przegląd Sportowy" ze "Skarbem Kibica. Żużel 2020"

Cena piątkowego wydania "PS" ze "Skarbem Kibica. Żużel 2020" wynosi 5,90 zł

Z piątkowym "Przeglądem Sportowym" (Ringier Axel Springer Polska) ukaże się wydanie "Skarbu Kibica" z okazji startu sezonu żużlowego 2020.

Prace nad tym dodatkiem ruszyły w redakcji, jeszcze zanim świat ogarnęła pandemia. Musiały jednak zostać wstrzymane, gdyż termin rozgrywek był przesuwany. - Ale 12 czerwca sezon rusza. Jeszcze nie pełną parą, bo bez kibiców, ale miejmy nadzieję, że już od drugiej kolejki przynajmniej część stadionów zapełni się - zaznacza Paweł Wołosik, redaktor naczelny "PS". Na 44 stronach znajdą się składy, terminarze, informacje o obiektach i oceny ekspertów żużlowych. Sezon zapowiada prezes PZPN Zbigniew Boniek, który jest fanem żużla.

Z kolei w sobotnio-niedzielnym wydaniu „Przeglądu" w dodatku "Ligowy Weekend" pojawi się zapowiedź ostatniej kolejki sezonu zasadniczego rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy.

Cena piątkowego wydania ze "Skarbem Kibica. Żużel 2020" wynosi 5,90 zł, a sobotnio-niedzielnego z "Ligowym Weekendem" 3,70 zł.

Średnia sprzedaż ogółem "Przeglądu Sportowego" w kwietniu br. wyniosła 9230 egz.

(SK, 10.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.