Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cityboard Media wypromuje grę „The Crown Korona Rzeczpospolitej“

„The Crown Korona Rzeczpospolitej“ jest darmową grą przeglądarkową o charakterze edukacyjnym (fot. materiały prasowe)

Fundacja Książąt Lubomirskich rozpoczęła kampanię internetową gry "The Crown Korona Rzeczpospolitej", za realizację której odpowiada firma reklamy zewnętrznej Cityboard Media.

Cityboard Media zajęła się kompleksową obsługą projektu, czyli odpowiada za promocję gry w digitalu, w tym za stworzenie strategii komunikacji w internecie, spoty reklamowe, social media, kampanię w Google Ads i za współpracę z influencerami. „To kolejny kompleksowo realizowany przez nas projekt digitalowy. Cieszymy się, że klienci widzą w nas nie tylko solidnego partnera outdoorowego, ale i digitalowego” – mówi Andrzej Grudziński, pełnomocnik zarządu Cityboard Media.

"The Crown Korona Rzeczpospolitej" jest darmową grą przeglądarkową o charakterze edukacyjnym. To gra typu MMORPG (online role-playing game), gdzie wielu graczy może grać ze sobą w wirtualnym świecie. Akcja gry została osadzona w realiach XVI–XVIII-wiecznej Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(IKO, 27.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.