Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN 24 i TVN 24 BiS w WP Pilocie

Dostęp do TVN 24 i TVN 24 BiS kosztuje w WP Pilocie od 9,90 zł miesięcznie (fot. materiały prasowe)

W serwisie WP Pilot, należącym do Wirtualnej Polski, udostępniono kanały TVN 24 i TVN 24 BiS.

Miesięczny dostęp do TVN 24 i TVN 24 BiS kosztuje w WP Pilocie 9,90 zł przy płatności odnawialnej lub 11,90 zł jednorazowo. Kanały dostępne są też w nowym pakiecie Rozszerzonym Maxi od 41,90 zł miesięcznie (pakiet Rozszerzony bez nich kosztuje od 34,90 zł).

Od końca maja 2019 roku Grupa TVN Discovery Polska oferuje TVN 24 i TVN 24 BiS w serwisie streamingowym TVN 24 Go (są tam również dostępne treści dodatkowe i materiały VOD).

Należąca do Wirtualnej Polski spółka Netwizor, która jest operatorem WP Pilota, o możliwość oferowania TVN 24 starała się od lutego 2018 roku. Wówczas wystąpiła do TVN o ofertę na dystrybucję TVN 24 i TVN 24 BiS w tym serwisie. Umowa podpisana została dopiero w tym tygodniu. Pierwszy poinformował o niej "Puls Biznesu".

Zgodnie z decyzją Komisji Europejskiej po przejęciu przez Discovery firmy Scripps Networks Interactive z początku lutego 2018 roku Discovery zobowiązało się oferować operatorom TVN 24 i TVN 24 BiS bez obowiązku dystrybucji innych kanałów nadawcy, a także udostępniać je obecnym i przyszłym dystrybutorom telewizyjnym w Polsce za ”rozsądną cenę ustalaną poprzez odniesienie do porównywalnych umów”.

W ofercie WP Pilota jest ponad 90 kanałów telewizyjnych. Od lutego prezesem Netwizora jest Tomasz Machała, poprzednio redaktor naczelny WP.

(KOZ, 15.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.