Dział: INTERNET

Dodano: Maj 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bracia Sekielscy przedstawili zwiastun filmu "Zabawa w chowanego"

Premiera filmu "Zabawa w chowanego" odbędzie się 13 maja (screen: YouTube.com/SEKIELSKI)

W serwisie YouTube.com pojawiła się zapowiedź filmu dokumentalnego "Zabawa w chowanego", opowiadającego o pedofilii wśród polskich duchownych.

"Zabawa w chowanego" powstała dzięki zbiórce pieniędzy w serwisie Patronite.pl. Premiera filmu odbędzie się 16 maja. Będzie go można obejrzeć bezpłatnie w serwisie Youtube.com.

Pierwszy film braci Sekielskich o pedofilii wśród księży "Tylko nie mów nikomu" miał premierę 11 maja 2019 roku. Dotychczas wyświetlony został ponad 23,4 mln razy. Bracia Sekielscy zostali za niego wielokrotnie nagrodzeni, m.in. podczas ubiegłorocznej gali dostali Grand Press w kategorii Reportaż telewizyjny/wideo. Tomasz Sekielski został także Dziennikarzem Roku 2019, a Marek Sekielski zajął w głosowaniu czwartą pozycję. Bracia znaleźli się również na Liście Bloomberg 50 z największymi dokonaniami roku.

Galeria: Kulisy sukcesu "Tylko nie mów nikomu"

FILM „KLER”

(PAZ, 13.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.