Dział: INTERNET

Dodano: Maj 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Specjalny odcinek "Przyjaciół" pod koniec lata w HBO Max

Aktorzy "Przyjaciół" w komplecie na planie spotkają się po raz pierwszy od 16 lat (fot. materiały prasowe)

WarnerMedia Entertainment poinformowało, że specjalny odcinek serialu "Przyjaciele", który miał inaugurować start serwisu streamingowego HBO Max, zostanie wyemitowany pod koniec lata. Serwis rusza 27 maja.

Serial "Przyjaciele" nadawany był w latach 1994-2004. Ostatni odcinek został wyemitowany 6 maja 2004 roku. Teraz aktorzy mają spotkać się razem w miejscu, gdzie powstawał, czyli na mieszczącej się w Burbank i należącej do studia Warner Bros. scenie dźwiękowej Stage 24. W specjalnym programie wrócą wspomnieniami do czasu pracy na planie serialu i opowiedzą, jak zmienił ich życie. Do nagrania miało dojść w marcu, ale zostało odłożone na czas nieokreślony z powodu koronawirusa. 

Robert Greenblatt, prezes WarnerMedia, zakomunikował, że wytwórnia nie chciała, aby spotkanie było prowadzone przez łącza internetowe. Chciano, by aktorzy spotkali się na scenie przed żywo reagującą publicznością. Gdyby ograniczenia związane z pandemią się przedłużały, brana jest pod uwagę i taka ewentualność, ale najpewniej w lipcu dojdzie do nagrania z udziałem całej szóstki bohaterów. Na platformę mający trwać godzinę odcinek miałby trafić pod koniec lata, czyli we wrześniu.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer spotkają się ponownie z okazji zakupu przez HBO Max praw do wszystkich 10 sezonów. Prawa do emisji serialu w Stanach Zjednoczonych zostały nabyte za 400 mln dol. Każdy z aktorów za udział w specjalnym odcinku dostanie 2,5 mln dol.

Galeria: Seriale w maju

(MAC, 13.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.