Dział: INTERNET

Dodano: Maj 11, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Zabawa w chowanego" braci Sekielskich z nową datą premiery

Nową datę premiery Tomasz Sekielski podał w niedzielnym programie "Sekielski Sunday Night Live" (screen: Facebook.com/Sekielski)

"Zabawa w chowanego", drugi film dokumentalny Tomasza i Marka Sekielskich o pedofilii wśród księży, będzie mieć premierę 16 maja w serwisie YouTube.com.

Nową datę premiery Tomasz Sekielski podał w niedzielnym programie "Sekielski Sunday Night Live" na YouTube. "Zabawa w chowanego" trafi do sieci 16 maja o godz. 10. Film trwa 1 godzinę i 27 minut.

Premiera filmu początkowo miała się odbyć 28 marca, ale z powodu wybuchu pandemii koronawirusa twórcy zdecydowali się na jej bezterminowe przełożenie. "Najważniejsze teraz jest dbanie o siebie, o siebie nawzajem i o to wszystko, co jest jeszcze do uratowania. Czas pokaże, czy zdamy ten egzamin” - pisał wówczas na Facebooku Tomasz Sekielski.

Bracia Sekielscy są twórcami nagradzanego dokumentu "Tylko nie mów nikomu". Obecnie pracują nad filmem o SKOK-ach oraz  nad trzecią produkcją poświęconą pedofilii wśród księży.

Galeria: Kulisy sukcesu "Tylko nie mów nikomu"

FILM „KLER”

(PAZ, 11.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.