Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 22, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Edipresse Polska zwalnia i obniża wynagrodzenia

Edipresse Polska jest wydawcą m.in. magazynów "Viva!" i "Uroda Życia"

Edipresse Polska zwalnia 31 osób i wprowadza obniżki wynagrodzeń oraz czasu pracy o 20 proc. na okres od 6 do 8 miesięcy - poinformował w środę wydawca.

Obniżka wynagrodzeń wchodzi w życie 1 maja i obejmuje wszystkich pracowników i współpracowników spółek Edipresse w Polsce, dotyczy wszystkich stanowisk w firmie, w tym kadry zarządzającej i całego zarządu. Jak zaznaczono w komunikacie, decyzje te nie dotyczą osób zarabiających poniżej 4 tys. zł brutto miesięcznie.

„Te działania mają na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji epidemii i są konieczne dla bezpiecznego przeprowadzenia naszej firmy przez czas kryzysu w branży mediowej” – wyjaśnia Alicja Modzelewska-Warec, dyrektor generalna Edipresse.

Edipresse Polska jest wydawcą m.in. magazynów "Viva!", "Uroda Życia", "Party" oraz serwisów Polki.pl, Wizaz.pl czy Gotujmy.pl.

(PAZ, 22.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.