Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Artur Orzech z audycją w internetowej Radiospacji

Artur Orzech w Radiospacji zadebiutuje na początku maja (screen: YouTube.com/TVP VOD)

Dziennikarz muzyczny Artur Orzech, który przez 16 lat związany był z Programem III Polskiego Radia, poprowadzi audycję w internetowej rozgłośni Radiospacja.

Audycja Orzecha "Swoją drogą" zadebiutuje w radiu 3 maja. Program dziennikarza nadawany będzie co tydzień między 13 a 15. Radiospację pod koniec marca uruchomił Paweł Sito. Część zespołu tworzą osoby dawniej związane z Radiostacją. Audycje prowadzą także m.in. Stanisław Trzciński, Maciej Orłoś i Przemysław "Jah Jah" Frankowski.

Artur Orzech odszedł z Trójki jesienią 2017 roku po 16 latach pracy. Prowadził m.in. programy "Orzech i reszta", "Prywatna kolekcja", "Trzy kontynenty" i "Zaraz wracam". Co roku dla TVP relacjonuje Konkurs Piosenki Eurowizji, prowadzi też program "Szansa na sukces".

Galeria: World Press Photo 2020 - laureaci

(KOZ, 20.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.