Dział: RADIO

Dodano: Marzec 25, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszyło Radio Spacja, nowy projekt Pawła Sity

Paweł Sito mówi, że spora część osób związanych z Radiem Spacja wcześniej pracowała w Radiostacji (fot. archiwum prywatne)

Paweł Sito, dawny dyrektor programowy Radiostacji, uruchomił internetowe Radio Spacja.

W projekt zaangażowanych jest ponad 30 osób. - Sporo jest z dawnej Radiostacji - mówi Paweł Sito. W tym gronie, obok niego, są m.in.: Andrzej Szajewski, Wojciech Szymocha, Maciej Magura Góralski, Agnieszka Sielańczuk i Katarzyna Novika Nowicka. Gospodarzami audycji będą także m.in.: Hubert Augustyniak, Mikołaj Harasimiuk, Marcin Chłopaś i Mirosław Oczkoś. Swoje programy będą prowadzić z domów. Codzienna ramówka podzielona jest na osiem pasm. Radia Spacji słuchać można poprzez stronę Radiospacja.pl.

Press

(fot. materiały prasowe)

- Z Hubertem Augustyniakiem od dłuższego czasu myśleliśmy o radiu - opowiada Paweł Sito. Projekt Electro Radia zgłosili w konkursie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na nadawanie w ramach warszawskiego multipleksu radia cyfrowego (miejsca nie dostali). - Działalność radia w internecie będzie takim probierzem, czy warto starać się jeszcze o nadawanie w DAB+ - mówi Sito.

Galeria: W obiektywie: koronawirus

(KOZ, 25.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.