Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Przegląd Sportowy" z dodatkiem na 100-lecie Ruchu Chorzów

Redakcja "Przeglądu Sportowego" przedstawia historię Ruchu Chorzów dekada po dekadzie

Nowe wydanie "Przeglądu Sportowego" (RAS Polska) ukazuje się z dodatkiem poświęconym stuleciu Ruchu Chorzów, które przypada 20 kwietnia.

Dziennikarze prezentują historię i najlepszą jedenastkę wszech czasów tego klubu. Wspomnieniami o Ruchu Chorzów dzielą się z czytelnikami m.in. Jan Benigier, legenda Ruchu, srebrny medalista olimpijski z Montrealu, oraz językoznawca prof. Jan Miodek, który przez lata prowadził kronikę klubu.

Z kolei w przyszłym tygodniu „PS" rusza z rankingiem „Drużyny 20-lecia XXI wieku" w polskim sporcie. W kolejnych tygodniach redakcja będzie prezentować najwybitniejszych zawodników w dyscyplinach indywidualnych.

W lutym "Przegląd Sportowy" zanotował średnią sprzedaż 19 275 egz. (spadek o 13,32 proc. w stosunku do tego miesiąca 2019 roku, dane: Polskie Badania Czytelnictwa).

Galeria: World Press Photo 2020 - laureaci

(RAQ, 17.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.