Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zwolnienia w Chillizet. Odchodzi dyrektor muzyczna

Z Chillizet musi odejść m.in. dyrektor muzyczna Urszula Prussak (fot. materiały prasowe)

Chillizet rozstaje się z kilkunastoma osobami, w tym z dyrektor muzyczną Urszulą Prussak i autorami wielu audycji autorskich.

Urszula Prussak już we wtorek przestała pełnić obowiązki dyrektor muzycznej, wypowiedzenie ma do końca maja. Audycje w Chillizet tracą: Paweł Juzwuk ("Dobra Mixtura"), Maciej "Envee" Goliński ("Envee czyli set"), Olga Kozierowska ("Sukces pisany szminką"), Natasza Kotarska ("Spokój w wielkim mieście"), Łada Drozda ("Emocjonalny ład"), a także kolektywy Porządne Dziewczyny i Soul Service. Z rozgłośni odchodzą także zajmująca się promocją Kinga Król i producent Wojciech Jakubas.

Z naszych informacji wynika, że jeszcze dwa tygodnie temu w Chillizet przedłużano o kolejne trzy miesiące umowy pracownikom, którzy mieli je do końca marca. Podczas niedawnego kolegium redaktor naczelny Mariusz Smolarek miał uspokajać zespół i przekonywać, że przez ten czas żadnych ruchów kadrowych nie będzie dokonywać. - Nie chcemy komentować ani komunikować wewnętrznych spotkań firmowych - stwierdza rzeczniczka Eurozetu Małgorzata Kozieł, której Mariusz Smolarek przekazał nasze pytania w tej sprawie.

Małgorzata Kozieł, pytana o zwolnienia w Chillizet, odpowiada: - Jest to konsekwencja zmian ramówkowych bez związku z aktualną sytuacją rynkową.

Eurozet nie informuje jeszcze, kto będzie nowym dyrektorem muzycznym Chillizet.

Chillizet ma częstotliwości m.in. w Warszawie, Krakowie i Katowicach. W pierwszym kwartale rozgłośnia miała 0,2 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track, realizowane przez Kantar)

(KOZ, 14.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.