Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix z serią filmów na Instagramie na temat koronawirusa

Aktorzy z seriali Netflixa będą rozmawiać ze specjalistami od zdrowia psychicznego (screen: Instagram/Netflix)

Netflix wprowadza na Instagram serię, w której aktorzy występujący w jego serialach, będą omawiać problemy młodzieży związane z koronawirusem. 

Odcinki mają trafiać na Instagram w każdy czwartek, do 14 maja. W pierwszym pojawia się Noah Centineo (aktor z serialu "Do wszystkich chłopców, których kochałam"), który rozmawia z doktorem Kenem Duckworthem, dyrektorem medycznym w National Alliance on Mental Illness na temat samoopieki.

W kolejnych odcinkach ze specjalistami od zdrowia psychicznego będą rozmawiać aktorzy: Joey King (serial "The Kissing booth"), Ross Butler ("Trzynaście powodów"), Caleb McLaughlin ("Stranger Things"), Lana Condor ("Do wszystkich chłopców, których kochałam"), Jerry Harris ("Cheer") i Alisha Boe ("Trzynaście powodów").

(MAC, 10.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.