Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Policja na nośnikach Screen Network ostrzega przed wychodzeniem z domu

Spoty wyświetlane są na nośnikach DOOH (fot. materiały prasowe)

Komenda Główna Policji prowadzi kampanię ostrzegawczą na nośnikach firmy reklamy zewnętrznej Screen Network. Współpraca realizowana jest przez Screen Network pro bono.

Działania realizowane są w sieci obejmującej 20 tysięcy ekranów digital OOH, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Akcja skierowana jest do osób przebywających w przestrzeni publicznej w czasie pandemii koronawirusa. W spotach, które wyświetlane są na nośnikach DOOH, policja zaleca pozostanie w domach, przypomina o zakazie zgromadzeń i ostrzega o karach dla osób łamiących przepisy porządkowe.

„Nasza sieć ekranów dzięki stałemu podłączeniu do zasobów internetu może reagować na bieżące wydarzenia i bezzwłocznie publikować istotne komunikaty dostosowane do kryzysowej i szybko zmieniającej się sytuacji” - komentuje Agnieszka Godlewska, prezes Screen Network.

Galeria: Mural od Grupy NaTemat

(IKO, 07.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.