Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Miłada Jędrysik rozpoczęła współpracę z OKO.press

Miłada Jędrysik od grudnia 2018 do marca 2020 roku była redaktor naczelną kwartalnika "Przekrój" i Przekroj.pl (screen: YouTube/FundacjaBatorego)

Miłada Jędrysik, do niedawna redaktor naczelna "Przekroju" (Fundacja Przekrój), współpracuje z serwisem OKO.press. Zajmuje się tam tematem koronawirusa.

Dziennikarka mówi "Presserwisowi", że to stała współpraca. Jędrysik od grudnia 2018 do marca 2020 roku była redaktor naczelną kwartalnika "Przekrój" i Przekroj.pl. Z tym tytułem pożegnali się w ostatnim czasie także wicenaczelna Katarzyna Sroczyńska i redaktor działu Kultura i społeczeństwo Tomasz Stawiszyński. Nową naczelną została Joanna Domańska, dyrektor artystyczna tytułu.

Miłada Jędrysik pracę w "Przekroju" rozpoczęła we wrześniu 2016 roku jako redaktor prowadząca i szefowa działu Kultura i społeczeństwo. Od listopada 2017 roku była zastępczynią redaktora naczelnego. Przez ponad 20 lat pracowała w "Gazecie Wyborczej" - była m.in. korespondentką na Bałkanach i w Iraku. Publikowała też m.in. w "Tygodniku Powszechnym" i serwisie Culture.pl.

Galeria: AD WO/MAN 2019 - fotogaleria

(JSX, 06.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.