Dział: PRASA

Dodano: Marzec 31, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trzy dzienniki Polska Press będą miały wspólnego szefa redakcji

Tomasz Pietraszak pełnił obowiązki naczelnego „Gazety Pomorskiej” od początku roku (fot. materiały prasowe)

Tomasz Pietraszak, p.o. redaktora naczelnego „Gazety Pomorskiej” oraz wicenaczelny ds. multimediów „Expressu Bydgoskiego” i „Nowości Dziennika Toruńskiego”, od 1 kwietnia pokieruje wszystkimi trzema tytułami (należą do Polska Press Grupy).

Artur Szczepański, dotychczasowy redaktor naczelny „Expressu Bydgoskiego” i „Nowości Dziennika Toruńskiego”, podjął decyzję o odejściu z firmy.

Pietraszak pełnił obowiązki naczelnego „GP” od początku roku. 25 lutego zmarł jej dotychczasowy redaktor naczelny Wojciech Potocki, który kierował tytułem od 2009 roku.

Tomasz Pietraszak z Polska Press związany jest od czterech lat. Wcześniej pracował w TVP, był m.in. kierownikiem programu informacyjnego TVP Bydgoszcz „Zbliżenia”, szefem newsów w TVP 3, zastępcą kierownika serwisów informacyjnych TVP Info, a w latach 2009-2016 kierownikiem bydgoskiego oddziału TVP.

Galeria: Historia "Wprost" na okładkach

(JSX, 31.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.