Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bohaterowie spotu sami kręcili kadry w kampanii T-Mobile

Całość materiału powstała w tydzień (screen: YouTube.com/TMobilePL)

W związku z sytuacją epidemiczną najnowsza kampania reklamowa T‑Mobile powstała w nietypowych warunkach - bohaterami spotu są rodziny, które samodzielnie nagrały sceny ze swoim udziałem za pomocą smartfonów.

Wszystkie zdjęcia powstały bez udziału ekipy filmowej i bez wychodzenia z domu. Również kompozytor muzyki oraz lektor nagrali materiały w swoich domach. Całość została zdalnie skoordynowana na żywo przez reżysera spotu oraz zespół domu produkcyjnego. Powstała w tydzień.

Kampania „Jesteśmy dla Ciebie”  wystartowała 28 marca w telewizji, internecie, social mediach oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Akcję przygotował departament zarządzania marką T‑Mobile oraz zespół agencji DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie prowadzi agencja VMLY&R, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Spot wyreżyserował Tomasz Knittel. Produkcję zrealizował dom produkcyjny Papaya Films, za postprodukcję odpowiada studio Xantus, a za dźwięk – studio Juice.

W ubiegłym tygodniu Leo Burnett Warszawa i Prodigious zdalnie przygotowały kampanię Orange Love.

(AMS, 30.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.